Všeobecné podmínky

1. Všeobecná ustanovení

Kupující učiněním objednávky akceptuje tyto Obchodní podmínky. Vztahy kupujícího a prodávajícího se řídí obecnými pravidly slušného chování a těmito obchodními podmínkami, které jsou pro obě strany závazné.


2. Objednávka zboží


Objednávka je návrhem kupní smlouvy a je platná, pokud vyplníte veškeré formulářem předepsané údaje. Prodávající je v závislosti na charakteru obchodu oprávněn požádat kupujícího o autorizaci objednávky, např. telefonicky či elektronickou poštou.


3. Vrácení nebo výměna zboží


Naším cílem je Vaše maximální spokojenost. Jsme si vědomi toho, že obrázky na internetu u oblečení i dalšího zboží nemohou zcela nahradit skutečné fyzické „osahání a vyzkoušení“ a může tak dojít po rozbalení objednaného balíčku ke zklamání. Máte tedy plné právo od objednávky odstoupit a zboží vrátit. Budeme rádi, pokud tak učiníte obratem (nejpozději do 10 dnů od převzetí zboží), urychlené vrácení nám značně usnadní administrativu a zároveň můžeme zboží nabídnout dále, třeba se bude líbit někomu jinému. Pro tyto účely jsou na Vaší faktuře, kterou najdete v balíčku, i pokyny, jak postupovat, aby byl proces co nejrychlejší. Poštovné a balné za odeslání vraceného zboží hradí zákazník, nejedná-li se o naší chybu. Po obdržení vráceného zboží, Vám obratem vrátíme odpovídající částku bankovním převodem na účet. Vracené zboží musí být v původním obalu, nesmí nést známky používání, nesmí být poškozené nebo nekompletní.

 

Zboží prosím vraťte nepoužité a nevyprané v původním obalu a se všemi visačkami.Vyplňte průvodku pro vracení, která je součástí Vaší faktury. Nezapomeňte vyplnit číslo Vašeho bankovního účtu. Zboží zašelete prostřednictvím České pošty na naši adresu: Eco-mamma, sro, T. G. Masaryka 7, 27200 Kladno. Uschovejte si podací lístek.


4. Záruka


Pokud není stanoveno jinak, je standardní záruční doba 24 měsíců. Zjistí-li kupující při převzetí zboží vady, musí tyto skutečnosti sdělit vždy písemně (elektronickou poštou), bez zbytečného odkladu , nejpozději však do 3 dnů od převzetí zboží.


5. Cena a placení


Ceny uvedené na www stránkách jsou platné v okamžiku objednání. Kupní cenu lze uhradit prostřednictvím platební karty, v hotovosti při převzetí balíku od České pošty (Dobírka) nebo předem převodem na účet prodávajícího. Při platbě předem na účet se předpokládá, že částka za objednané a tím rezervované zboží bude uhrazena nejpozději do 10 dnů od objednání, není-li s prodávajícím ujednáno jinak. Při platbě převodem Vám po objednání zboží potvrdíme e-mailem jeho dostupnost a celkovou částku k převodu. Při nezaplacení zboží v uvedené lhůtě si prodávající vyhrazuje možnost zrušení objednávky.

Omlouváme se, v současné době nepřijímáme platby platební kartou.


6. Dodání zboží


Zboží je standardně dodáváno prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka nebo cenný balík. Po odeslání balíčku Vás budeme informovat o předání zásilky České poště e-mailem. Je možné dohodnout i jiný způsob předání nebo doručení zboží (osobní vyzvednutí nebo rychlý obchodní balík).


7. Poštovné a dobírkovné


U objednávek v celkové hodnotě nad 2 000 Kč není účtováno poštovné a objednávka je standardně posílána cenným balíkem, není-li dohodnuto jinak. U objednávek v celkové hodnotě nižší než 2 000 Kč je při platbě na dobírku účtováno poštovné (85,- Kč) a dobírkovné (40 Kč), při platbě předem je účtováno pouze poštovné (85,- Kč). Dobírkovné je při platbě na dobírku účtováno u všech objednávek. Zákazník může zvolit i rychlejší způsob doručení obchodním balíkem, přejete-li se rychlejší doručení, upozorněte na to prosím v poznámce objednávky. U objednávek v celkové hodnotě nižší než 500,- Kč je poštovné 105,- Kč a objednávka je posílána doporučeně nebo jako cenný balík. V případě opakovaného zaslání na žádost zákazníka hradí další poštovné zákazník v plné výši. Pokud nevyzvednutou objednávku zaplacenou převodem objednavatel zruší, má provozovatel právo strhnout si z částky celou částku, kterou zaplatil za doručení. Výše uvedené ceny se vztahují na dodání zboží na území České republiky.


8. Zásilky do zahraničí a na Slovensko


Objednávky expedujeme i do zahraničí. Zákazníky upozorňujeme, že platné ceny jsou ceny včetně DPH zobrazené na webových stránkách. Pro výši poštovného a způsob platby nás prosím kontaktujte na info@ecomamma.cz, odvíjí se v závislosti na zemi určení. Na Slovensko posíláme objednávky na dobírku za 250,- Kč. I pro slovenské zákazníky platí ceny s DPH zobrazené na webu.


9. Dodací lhůty


O termínu dodání objednaného zboží informujeme po potvrzení objednávky. Většina zboží je skladem a po zpracování objednávky (1 až 3 prac. dny) je připravena k expedici.


10. Ochrana osobních dat


Odesláním osobní objednávky a registrací kupující souhlasí se zařazením svých údajů do databáze prodávajícího. Prodávající se zavazuje neposkytovat tyto údaje třetím osobám.

Odesláním registračního formuláře v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. kupující uděluje souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů firmě Eco-mamma s.r.o. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluje dobrovolně a může jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.


11. Další ujednání


Podáním objednávky kupující přijímá ustanovení obchodních podmínek uvedených na internetových stránkách prodávajícího ve znění platném v den odeslání elektronické objednávky. Provozovatelem e-shopu je společnost Eco-mamma, sro., IČ 27166139, zapsaná v Obchodním rejstříku Městského soudu v Praze. Sídlo společnosti: T. G. Masaryka 7, 272 00 Kladno.